Vize başvuru işlemleri sizler için ciddi anlamda emek isteyen ve sizlere zaman kaybettiren zor bir işlemdir. Birde bu süreçte sürekli ülkelerin güncellenen başvuru koşulları sizler için çok can sıkıcıdır.

Formların eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması, diğer istenilen evrakların belirli bir düzen içerisinde hazırlanması sizin vizenizi almanızda en önemli etkendir. essays on gun control Bizler her biri kendi alanında uzman kadromuzla bu işlemleri sizler adına titizlikle yürütüyor ve doğru sonuca ulaştırıyoruz. Bu sayede sizler zaman ve mesai harcamaktan kurtuluyorsunuz.

Asratur 2006 yılında otel ve restoran işletmeciliği ile başladığı başarı dolu yolculuğuna, 2016 yılında seyahat ve tatil temalı yeni faaliyet alanıyla, Turizm ve Kültür bakanlığından aldığı yetki belgesi ile, Astatur Turizm seyahat acentesi olarak tüm tatil severlerin yanında olmaya devam etmektedir. Kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları sayesinde daima başarı kazanan ve büyüyen, yakın zamanda Türkiye’nin en iyi tatil şirketleri arasında en üst sırada yerini alacak olan Asratur turizm sizlerin sayesinde vardır ve sizlerle beraber var olamaya devam edecektir.

Asratur her alanda olduğu gibi seyahat ve acentecilik faaliyetleri alanında da müşteri memnuniyeti ve kalite hizmet anlayışının her şeyin üstünde geldiğinin farkındadır. Her daim hizmet kalitemizi bir adım ileriye taşıyarak, satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerde misafirlerimizin tam anlamıyla mutlu ve memnun olarak ayrılmalarını sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Siz değerli misafirlerimize yurtiçi ve yurtdışı otel, paket turlar ,günübirlik turlar , gemi turları hac ve umre , otel ve havalimanı transferleri ile araç kiralama hizmetleri vermekteyiz. to kill a mockingbird chapter 1 10 summary Ayrıca asratur bünyesinde kurulan ve vize danışmanlık hizmetleri veren vizeelcisi.com ile siz değerli misafirlerimizin gidecekleri ülkeler için yapmaları gereken vize müracaat işlemleri konusunda güler yüzlü ve her biri alanında uzman kadrosu ile tüm işlemler hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

www.almanyavizebasvurual.com sitesi Turizm Bakanlığı onaylı TÜRSAB  10466 numaralı A sınıfı işletme belgeli, Asratur turizm seyahat acentesine bağlı bir web sitesi olarak Almanya vizesi hakkında bilgi ve paylaşımlar yapmaktadır. Asratur turizm doğrudan elçiliklerin yada konsoloslukların yetkilendirdiği bir kurum değildir. Sadece bakanlıktan aldığı yetkiyle sizler adına bu işlemleri yapmaya yetkili kurumdur. Kurumumuz hakkında ilibmesi gereken kurallar aşağıdaki gibidir.

Almanya yetkili vize başvuru merkezleri ve konsoloslukların da, sizler adına işlem yapma yetkisi bulunan turizm acentemizin  talep ettiği  ücretler bilgi ve hizmet karşılığındadır ve hizmet alındığı taktirde iade edilemez.

Hizmet almadan önce gerekli bilgilendirme yapılmaktadır. Hizmet almamanız halinde ödenen bilgi ve hizmet ücretinin 75 TL si danışmanlık hizmetine mahsus kesilerek geriye kalan bölümü iade edilir. Bizim üzerimizden hizmet alarak bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Gizlilik ve hizmet sözleşmesi hakkında detaylı bilgi için gerekli bölüme bakınız.

Unutulmaması gereken bir konu vardır ki; Başarı asla tesadüf değildir.

Şirket Ünvanı: Fatihpaşa Gıda Turizm San. Tic. LTD. ŞTİ.

Seyahat Acentası Adı: Asratur Turizm Seyahat Acentesi

TÜRSAB Belge No: A Grubu – 10466

Ticaret Sicil No: 220360 Ankara Tic. Ve San. Odası

Mersis No: 0385048116000017

Vergi Dairesi: HİTİT V.D.

Vergi No: 385 048 1160

Adres: Remzi Oğuz Arık mahelleri şimşek sokak no:2/34 06680